Workshop

Start traject ‘Realiseer je digitale ambitie’

Kunstraad Groningen en DEN voeren in 2026 een pilot uit: ‘Aan De Slag Met Jouw Digitale Ambitie’. Hierin werken tien culturele organisaties in Groningen hun digitale strategie uit en vertalen deze naar een digitale ambitie. Dit is de eerste bijeenkomst en gaat over Toekomstverkennen.

Wednesday
20
May 2026
Event info
12:00-17:00
Toegankelijk voor organisaties in de cultuurnota
Snel naar:

Kunstraad Groningen en DEN voeren in 2026 een pilot uit: ‘Aan De Slag Met Jouw Digitale Ambitie’. Hierin werken tien culturele organisaties in Groningen hun digitale strategie uit en vertalen deze naar een digitale ambitie.

In het kort

Culturele organisaties kunnen zelf een onderwerp kiezen, dat kan variëren van beter publieksbereik tot het bereiken van donateurs tot het werken aan een backofficesysteem: zolang het maar bijdraagt aan de bedrijfsvoering van de organisatie.

Doe je mee, dan realiseer je van de betreffende ambitie een onderdeel tijdens de looptijd van de pilot. Bij de pilot hoort een voucher van € 1500,- incl. btw om ondersteuning in te kopen of meer tijd intern te genereren. Deelname is in deze pilotfase alleen open voor organisaties die in de Cultuurnota zijn opgenomen.

Belangrijke data

  • Op 20 mei start het traject met de workshop Toekomstverkennen in het Grand Theatre.
  • Op 18 juni gaat het traject verder met een dagvullend programma over digitale strategie in de Niemeyer fabriek.

Aanmelden

Bedankt voor je aanmelding voor het evenement!
Er is helaas iets misgegaan met je aanmelding. Probeer het nog eens of neem contact met ons op via info@kunstraadgroningen.nl.